Nyhed Reduced price!
1310nm DFB laser fotodiode enhed coaxial pigtail typer pakke FC/APC gratis fragt ELINK

1310nm DFB laser fotodiode enhed coaxial pigtail typer pakke FC/APC gratis fragt ELINK

kr261.91

Ny vare

På lager

Tags: infrarød fototransistoren, bpw34, mosfet smd transistor, bestyrelsen terminal, e link, jersey fc, 405nm, dfb laser, flex lcd -, borussia.

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tlf:13065838003

1310nm DFB laser fotodiode enhed coaxial pigtail typer FC/APC 1310nm gratis fragt ELINK

Stik Type FC/APC
Mærke NoEnName_Null
Model-Nummer DFB-1310nm
Item DFB laser fotodiode
ANTAL 1 stk
Fiber Type Single Mode
Bølgelængde 1310nm

Der er ingen kundeanmeldelser endnu.

Relaterede varer