Nyhed Reduced price!
Original hua wei engelsk version 4GE havne HS8546V5 GPON ONU Med 1 telefon +2,4 G&5G Dual band wifi

Original hua wei engelsk version 4GE havne HS8546V5 GPON ONU Med 1 telefon +2,4 G&5G Dual band wifi

kr250.31

Ny vare

På lager

Tags: FENGFUWIRELESS, gpon onu, wifi zte f660, gpon sc apc, gpon ont, onu, ftth-modem, sfp, ax3, onu epon.

Original hua wei engelsk version 4GE havne HS8546V5 GPON ONU Med 1 telefon +2,4 G&5G Dual band wifi

Det følgende er SC/UPC input.

Det følgende er SC/APC input,

Følgende adapter vil komme med ONU.

Det følgende er pakken:

Fiber Type Single Mode
Item Længde 1m
Certificering CE
oprindelsessted Guangdong, Kina (Hovedlandet)
Mærke FiberCore
Antennaa Få 2dBi
Oprindelse KN(Oprindelse)
Model-Nummer HS8546V5
Havne 4GE+1tel+2USB+Wifi(ekstern antenne)
WLAN(5G) 2*2MIMO 802.11 a/n/ac(5G)
Stik Type SC/UPC
Størrelse 250mm*200mm*50mm
Systemets strømforsyning 11-14V DC,1A

Der er ingen kundeanmeldelser endnu.

Relaterede varer